150.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Yazıcı Teknik Servisi

Yazıcı Teknik Servisi

Hp, canon, oki, epson, samsung, lexmark, brother başta olmak üzere ofisinizde ve evinizde kullanmakta olduğunuz tüm yazıcıların hızlı ve garantili tamiri yapmaktayız.

Fotokopi Servisi

Fotokopi Servisi

Kyocera, Mita, Toshiba, Ricoh, Nachuatec, Kurumlarınızda ve Ofislerinizde İş Yükünüzü hafifleten Fotokopi Makinelerinize Hızlı Ve Yerinde Çözüm Sunuyor İşinizi Aksatmıyoruz.

Hızlı Arıza Tespiti

Hızlı Arıza Tespiti

Servisimize gelen cihazlara en kısa süre zarfında müdahale edilir. Yapılan Arıza Tespiti sonucunda müşterimizle detaylı bilgi paylaşımı yapılır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Bir çok markanın Bayiliğini yapmakta olan firmamız cihazlarınızla ilgili parça ve tamir ücreti konusunda size en uygun fiyat teklifini sunmayı garanti eder.

Orijinal, Muadil Kartuş, Toner, Şerit, Toz

Orijinal, Muadil Kartuş, Toner, Şerit, Toz

Müşterilerimize yazıcı ve fotokopi makinesi gibi cihazların satışını veya kiralamasını sağlarken, sonraki ihtiyaçlarını düşünerek hareket ediyoruz. Bu bağlamda orijinal ya da muadil üretim olan sarf malzemenin tedarik edilmesinden de sorumluyuz. Kullandığınız cihazın türüne göre kartuş, toner, toner tozu ve yazıcı şeridi gibi ihtiyaçlarınız için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın