150.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Fotokopi̇ Servi̇si̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Fotokopi Servisi
Fotokopi Servisi

Sektörde faaliyet başladığımızdan bu yana teknik servis ekibimiz de bizimle beraber. Yazıcı ve fotokopi makinesi için ihtiyaç duyduğunuz her alanda uzman ellerin tecrübeli dokunuşlarını sizlere sunuyoruz. Garantili teknik servis hizmetimiz, müşterilerimize kesin ve net çözümler sunarak cihazlardan yüksek performans almalarını sağlıyor.

Teknik servis taleplerinize kurumsal düzeyde destek sağlayan uzmanlarımız, durumun analizinden sonra işyerinizde ya da kendi alanlarımızda süreci yönetiyor. Bu noktada bizimle temas kurduğunuz andan itibaren nasıl bir plan uyguladığımızı anlatarak devam edelim.

Fotokopi Makinesi & Yazıcı Teknik Servis Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Pozitif yaklaşımlı ve çözüm odaklı bir çalışma prensini benimseyen müşteri temsilcilerimiz, yazıcı & fotokopi makinesi için ilettiğiniz teknik sorunları dinleyerek çözüm için doğru metodu oluşturmaya başlıyor.

  • İletişim: Müşterilerimizin yaşadığı problemi net bir şekilde ortaya koymak bizim için çok önemli. Bu yüzden yazılı yerine sözlü iletişimi tercih ediyoruz. Yetkili ekibimiz sizlerden öncelikle yaşadığınız sorunun detaylarını öğreniyor ve akabinde marka ve modeli belirliyor. Buna paralel olarak, özel geliştirdiğimiz yazılımımız üzerinde bir dosya açılıyor ve yapılacak işlemlerin devamı da aynı dosya üzerinden takip ediliyor.
  • Randevu Belirleme: Ofis cihazlarının kullanım dışı olduğu her saniye, işinizin aksamasına yol açar. Bunun bilincinde olduğumuz için müşterilerimize en kısa sürede yanıt veririz. Ekiplerimizin takvimi ve firmanızın mesai saatleri ışığında mümkün olan ilk boşluğa bir randevu atarız. Aynı anda teknik görevlilerimizin ekranlarına konuyla ilgili bildirim düşer ve kendilerine yapılacak işlemin özeti iletilir.
  • Yerinde Onarım: Randevu yeriniz, siz aksini belirtmediğiniz sürece, cihazın bulunduğu yer olur. Teknik servis uzmanlarımız buraya iştirak ederek durumu analiz eder. Sorunun çıkış noktası bulunur ve firma yetkilisine yapılacak işlem hakkında teorik bilgi verilir. Fiyat ve süre bilgisi de netleştirildikten sonra tarafınızdan onay istenir. Akabinde cihaza müdahale edilerek sorun giderilir.
  • Performans Değerlendirme: Yazıcı ve fotokopi makinesi için yapılan teknik müdahalenin ardından cihazın eski randımanına dönüp dönmediği kontrol edilir. Bu gözlem, firma yetkilisinin de olduğu bir zamanda yapılır. Cihazın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olunduktan sonra teslimi yapılır.

 

Teknik Laboratuar Müdahalesi: Fotokopi makinesi & yazıcı teknik servis taleplerinizde önceliğimizin yerinde müdahale olduğunu belirtmiştik. Ancak bazı durumlarda farklı bir ortama gereksinim duyulur. Cihazın onarımı uzun sürecekse, yedek parça temini gerekiyorsa, işlem anında sizi rahatsız edecek düzeyde gürültü oluşacaksa veya cihazın olduğu yerin fiziki şartları çalışmak için uygun değilse transfer kararı alınır.

Cihazın taşınması firmamıza ait araçlarla ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Teknik laboratuarımızda detaylı bir şekilde işlem yapıldıktan sonra cihazınız geri getirilir ve yeniden kurulumu yapılır. Yukarıda bahsettiğimiz performans değerlendirme işlemi burada da uygulanır ve herhangi bir sorun yoksa cihaz tarafınıza teslim edilir.

Rapor Sunma: Teknik servis hizmeti verdiğimiz müşterilerin sürecin her anında bilgi alma hakkı vardır. Bunun yanı sıra işlem tamamlandığında detaylı bir rapor hazırlarız. Söz konusu raporda işlemlerin neden yapıldığı ve yapılan müdahalelerin bilinmesi gereken yönleri paylaşılır.

Şeffaf Faturalandırma: Raporumuzla birlikte firmanıza bir teknik servis faturası kesilir. Buradaki önceliğimiz de müşterilerimizin neye ne kadar ödediğini bilmeleridir. Yapılan her işlemin kalem kalem dâhil edildiği fatura, muhasebe yetkilinize basılı ya da e-fatura olarak takdim edilir.

 

Teknik Servis Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?

Kurumsal firmalara uzun vadeli çözüm ortaklığı hizmeti veren markamız, fotokopi makinesi ve yazıcı ile alakalı gereksinim duyulan her noktada varlık göstermektedir. Ana başlıklarıyla teknik servis hizmetimizin içeriğini izah etmeye çalışalım.

Periyodik Bakım: Her elektronik cihazda olduğu gibi uzun bir ömrün sırrı doğru kullanım ve düzenli kontroldür. Sektördeki her markaya hâkim teknik personelimiz, cihazlarınıza belirli bir takvim dâhilinde bakım yapar. Tavsiyemiz; yoğun kullanımlarda 3, daha az kullanımlarda 6 ayda bir cihazın bakımlarını yaptırmanızdır.

Arıza Çözümü: 12 yıllık tecrübemizin yansımasını cihazlarınızdaki sorunların giderilmesi anında bilfiil hissedebilirsiniz. Yüzlerce modelin hassas noktasını bilen ve en yaygın arızalarını defalarca tecrübe eden teknik personelimiz, cihazlarınızı kısa sürede eskisinden bile iyi performans gösterir hale getirir.

Yedek Parça Temini: Yazıcı ve fotokopi makinesi arızalarında parça değişimi gerekebilir. Burada geniş ürün yelpazemiz devreye girer ve sizler hem orijinal hem de muadil parça desteği sunarız. Eğer İstanbul ve çevresinde faaliyet gösteren bir firmaysanız; depomuzda mevcut olan ürünleri aynı gün tarafınıza teslim ederiz. Farklı şehirlere kargo çıkışımız ise, hafta sonu hariç, sipariş verdiğiniz gün gerçekleşir.

 

Kiralık Fotokopi Makinesi ve Yazıcılar İçin Teknik Servis

Emek Büro Makineleri, kurumsal firma ve kamu kurumlarına kiralık fotokopi makinesi ve yazıcı imkânı sağlayarak tasarruf etmelerine yardımcı olur. Sıfır olarak kurulumu yapılan cihazlar, dönemsel veya uzun süreli kullanıma uygun sözleşmelerle tarafınıza tahsis edilir. Satın alma yerine kiralama yolunu tercih ettiğinizde, cihazların teknik sorunlarını da düşünmek zorunda kalmazsınız. Çünkü sözleşme süreniz boyunca oluşabilecek tüm sorunlar uzman kadromuzca çözülür.

  • Düzenli Ziyaret ve Bakım: Kiralık yazıcı & fotokopi makinesi verdiğimiz müşteriler, ekiplerimizce belirli aralıklarla ziyaret edilir. Bu ziyaret esnasında hem cihazlardan memnun olup olmadığınız sorgulanır hem de cihaz kontrolü sağlanır. Sarf malzemelerin durumu ve cihazın çalışmasındaki randıman gözlemlenir ve buna göre atılması gereken adımlar atılır.
  • Sınırsız Kartuş & Toner Desteği: Lazer yazıcılar için toner takviyesi, mürekkep püskürtmeli cihazlar için de kartuş dolumu hizmetimiz mevcuttur. Bu olanak, cihazı kullandığınız süre boyunca ücretsiz olarak verilir. Teslimat anında sunulan toner ya da kartuşun ortalama kullanım süresine göre bir ziyaret takvimi oluşturulur ve ekiplerimiz işyerinize geldiğinde gereken malzeme tedarikini sağlar.
  • Cihaz Tamiri: Elektronik cihazların tabiatı gereği arıza yapmaları normal karşılanır. Kiralık olarak kullandığınız ekipmanlarda da bir sorun yaşanması halinde tarafınıza teknik servis desteği sağlanır. Burada da öncelik işyerinize gelip sorunu çözmektir. Ancak ihtiyaç halinde kendi yerimizde de müdahale edilebilir. Böyle bir durum yaşanırsa; ekiplerimiz cihazın nakliyesini üstlenir ve işinizin sekteye uğramaması için bu süreçte yedek cihaz kurulumu yapılır.

 

Emek Büro Makineleri olarak bizler, 2007 yılında çıktığımız bu yolda sadece müşterilerimizi mutlu etmeyi amaçladık. Kalitemiz ve kurumsallık anlayışımız sayesinde misyonumuz gerçekliğimize dönüştü ve sağlıklı bir büyüme süreci yaşadık. Geldiğimiz noktada, fotokopi ve yazıcı konusunda firmaların her talebine karşılık verebilir durumdayız ve diğer faaliyet alanlarımızla temas çemberimizi genişletmeye devam ediyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın