150.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen printer, fotokopi makinesi ve sarf malzemelerinin satışını yapan firmalarından biri olarak, 2014 yılından bu yana sayısı her geçen gün artan müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hızla büyüyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla Kartuş, Toner, Muadil / Orijinal Kartuş Toner ve Şerit satışı, Fotokopi Makinesi / Yazıcı Kiralama, tamir ve teknik servis hizmetleri, kurumsal firmalara proje bazlı partner fiyatları ile kurulum hizmetleri alanlarında hizmetler veriyoruz.

Proje ekibimiz, satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler ve eğitim yatırımlarmızla uzmanlıklarımızı bir üst seviyeye çıkardık. İçinde bulunduğumuz 2017 yılında Lexmark yetkili satıcı ünvanı , Epson ITS destekli ürün satıcı ünvanı ve Pantum yetkili satıcı ve teknik servis ünvanına hak kazanan firmalardan biri olduk.

Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye odaklı iş anlayışımız ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefemiz doğrultusunda sektörde fark yaratıyor, müşterilerimize değer katıyoruz.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın